Očima klienta

Recenze klientů na program JL menu Klient

S programem jsem velice spokojená, je pro mě přehledný a nemusím se díky němu bát, že překročím množství jídla, které je pro mě ideální.
Navíc se mi líbí, že například při rodinných setkáních, si díky programu mohu předem připravit varianty jídla, které budou podávány ostatním, takže nijak „nevyčnívám z davu“.
Po pár dnech se mi zautomatizovala práce s programem. Vím, že mi Profi kuchařka hlídá vyváženost a porci mého jídla. Je to jednoduché a nemusím nic počítat.  Mám stále nové nápady, které si ukládám do kuchařky a jídlo si pak skládám podle své nálady a potřeby. Je to jednoduché a zabere mi to sotva pár minut.

Daniela Budošová

 

„Program JLMenu je to nejlepší, co si člověk, odhodlaný se sebou něco konečně dělat, může jen představit. Změna životního stylu je těžké rozhodnutí, ale díky programu je tento začátek o mnoho jednodušší. Nejsem odkázaná jen na sestavené menu výživovou poradkyní, ale mohu si jídlo skládat sama, dle mých momentálních chutí a možností. Hlídám si „pouze“ doporučený poměr sacharidů / bílkovin / tuků a maximální denní příjem kJ.

Nic není překážkou, doplňuji si do seznamu nové potraviny na trhu, sestavují své recepty. Můžu si naplánovat stravu na celý týden, zahrnout stravování v restauraci, víkendové výlety, zohlednit pracovní režim a dny volna. O svém jídelníčku mám neustálý přehled a kontrolu. Jeho forma je přehledná a velmi jednoduchá a pochopení.

Program mi byl velmi nápomocný při redukční dietě a nyní, 4 měsíce poté, co mi diagnostikovali diabetes, si neumím své stravování bez programu JLMenu ani představit. Jen díky přesné kontrole množství přijímaných sacharidů v jednotlivých porcích se mi podařilo zkompenzovat tak rychle. „

Denisa Čendliková

 

Moc vám chci poděkovat za Váš program, který mi pomáhá hlídat složení jídelníčku. Díky němu se cítím být lehčí, a bříško se už zmenšuje, snažím se a vím, že to půjde.. vždyť jsem teprve na začátku a přesto cítím pokrok, hlavně v lednici. Těším se na dalším setkání s Vámi, napadají mě další a další otázky, které bych při další konzultaci s Vámi probrala. Program JL Menu je mi velkým pomocníkem. Teď už vím, že to není o dietě, ale o tom, jak se optimálně a vyváženě stravovat. Děkuji.       

Alena H.

 

Píši jen podle svých letitých zkušeností i mnoha mých přátel. Přátelé, žádné pilulky, prášky, koktejly, ani jak se říká hladové diety, sami o sobě nefungují. Vše začíná u vás v hlavě. Beze změny myšlení a stravovacích návyků k žádné změně nikdy nedojde. Dá se úspěšně přeprogramovat svůj metabolizmus a při tom jíst třeba každé dvě hodiny. Jde o to co jíst, kolik a kdy co jíst. A věřte mi, s užíváním různých doplňků přírodního původu, to také nefunguje.  Předražené nesmysli zahoďte a připravte si baštu sami z dostupných a vhodných surovin. Je to o tom naučit se správně a vyváženě jíst.
A klientský program JL Menu - Profi kuchařka vám v tom úsilí jedině pomůže a otevře oči. Když zjistíte, že množství jídla, které si běžně dopřáváte, neodpovídá potřebě vašeho těla. „Ani moc, ale ani málo! A co je to akorát? Kolik sýru si mám namazat na krajíc? A jak velký krajíc? Misku ovocného salátu nebo jenom mandarinku?  Mám chuť na rybí salát, kolik si můžu dovolit?“ .....už nechci mít výčitky svědomí. I zdravými potravinami se můžete krásně dopracovat ke kulatému bříšku. Tak proč si neujasnit, kolik jídla mít na talíři?

Mít program JL Menu se vám na cestě za pěknou postavou a dobrým pocitem fakt vyplatí.

Váš spokojený klient Martin Kašný

TOPlist